Gergel, s.r.o.

Konstrukce, výroba a opravy jednoúčelových strojů a zařízení CNC obrábění, kovoobrábění zámečnictví

cz flag en flag de flag

Kariera

Obráběč kovů:  - soustružník

Nabízíme:                                                                                                                                                                                                                        Plat: až 175,- Kč/hod, stravenky, možnost 5 týdnů  dovolené.

požadujeme:  vyučení ve strojírenském oboru, praxe, zájem o práci, samostnost při plnění pracovních úkolů.

Pracovník technické kontroly výroby:

Náplň práce: schvalování a mezioperační kontrola výrobků - vedení  záznamů.

Požadujeme:,
VŠ bebo SS vzdělání v oboru, znalost  technologií kontroly a měření, kreativní přístup k řešení problémů, organizační a komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem,

Nabízíme:                                                                                                                                                                                                                                    Vysoké pracovní ohodnocení ( 35 - 40 000,-) dle pracovních výsledků

Tel. kontakt:

603482161 v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod

jiri.gergel@gergel.cz