Gergel, s.r.o.

Konstrukce, výroba a opravy jednoúčelových strojů a zařízení CNC obrábění, kovoobrábění zámečnictví

cz flag en flag de flag

Kariera

Technický pracovník pro kontrolu a řízení  strojní  výroby:

Náplň práce: schvalování a mezioperační kontrola výrobků, kontrola a řízení kolektivu do 15 pracovníků - jednosměnný provoz

Nabízíme:                                                                                                                                                                                                                        Plat: až 46 000,- Kč/ měs. po zapracování, stravenky, 5 týdnů  dovolené a další .....

požadujeme: znalost strojírenského oboru, praxe, zájem o práci, samostnost při plnění pracovních úkolů, organizační a komunikační dovednosti, ochota učit se novým věcem,

Obraběč kovů - soustružník,  brusič:

Náplň práce: výroba strojních  dílů v  hhodinové  mzdě

Požadujeme:,
vyučen v oboru, znalost technologie obrábění, profesní zdatnost a samostatnost a  ochota učit se novým věcem,

Nabízíme:                                                                                                                                                                                                                                     pracovní ohodnocení až 190,- Kč/hod.

Tel. kontakt:

603482161 v pracovní dny od 7.00 do 15.00 hod

jiri.gergel@gergel.cz